אודות

אוצר תרבות
 

משרד יחסי הציבור "אוצר תרבות" הוקם ב – 2004 ויש לו קשרי עיתונות ענפים בתחומי התרבות, החינוך, התיירות והפנאי.  זהו משרד אכפתי ויעיל הנותן יחס אישי ללקוחותיו. המשרד ייחודי גם בכך שיש לו גם יכולת לתת תמיכה שיווקית למופעים ומוצרי תרבות וחינוך באינטרנט באמצעות ניוזלטר שבועי ורשימות תפוצה מיוחדות (ועדי עובדים, קניינים ועוד). כמו כן מתמחה המשרד בייעוץ אסטרטגי, כתיבה שיווקית ובייזום של אירועים יצירתיים למטרת יחסי ציבור.

אוצר תרבות מתמחה ביחסי ציבור למוזיקאים, יחסי ציבור למופעים והצגות, ויחסי ציבור למוסדות חינוך תרבות ותרבות. עוד התמחיויות מיוחדות: מוצרי תרבות לילדים, סיורים לחו"ל, ספרים ותערוכות. השירות של אוצר תרבות נועד לחשוף את לקוחותיו לקהלים חדשים ולהפוך אותם למוכרים בצורה חיובית. המשרד פיתח כלים ייחודיים המאפשרים לאמנים ולמיזמי תיירות להשיג קהל חדש, למכור כרטיסים, מופעים והצגות ולהרחיב את הפעילות. אנחנו עובדים עם אמנים ומוכרים יותר ופחות, כולם איכותיים. כמו כן עובדים עם מוסדות תרבות, חינוך ותיירות ומתמחים בחשיפתם לקהל איכותי.

הכתבות והאייטמים שיוזם משרדנו מצטיינים בתוכן חיובי המציג את המיזם התיירותי, את המוצר האמנותי ואת יתרונות האמן. אין לקוח אחד דומה לשני ולכל אחד ואחת מהם נתפר שירות מיוחד לו ונרקמים הקשרים שיועילו לו להשיג את מטרותיו.
דרך הפעולה שלנו היא לימוד הלקוח, בניית אסטרטגיה ייחודית לו ופנייה לכל הקהלים הרלבנטיים לו. תוך שיתוף פעולה הדוק עם הממונים על השיווק. 

הילה קומם, מנהלת אוצר תרבות, בעלת תואר שני בתקשורת מהאוניברסיטה העברית ובעלת ניסיון מעשי בעיתונות ובהפקה בטלוויזיה. מכירה היטב את הדרך בה פועלת התקשורת ומומחית בקידום תרבות באמצעות הפקת אירועים יצירתיים וכן באמצעות קישור יצירתי בין המוצר האמנותי לבין האקטואליה. אחת הכותבות המוכשרות בארץ, שמשרדי יח"צ אחרים רוכשים ממנה הודעות לעיתונות. יודעת לפנות לקהלים שונים. שילוב הכישרונות מאפשר לה להעלות על סדר היום גם נושאי תרבות שהם לכאורה שוליים. 

יהודה קורן, מנהל השיווק ואיש יחסי ציבור הוא בעל ניסיון רב שנים בתחום הפקה ומכירות מופעים, גרפיקה דפוס, כמו גם תחום הלובינג. בעל כישרון ייחודי לפתוח דלתות ולחדור ללבבות. הוא יוצר קשרים חדשים עבור המשרד וכן באופן ייחודי לצרכי הלקוחות.  

שרונה גולדשטיין, מנהלת פרויקטים ומערכות טכניות. מומחית בשיווק באינטרנט וברשתות החברתיות באופן ייחודי ועל פי הרלוונטיות ללקוחות אוצר תרבות.

"אוצר תרבות" – לקוחות מספרים

"אוצר תרבות" הוא משרד אכפתי, המעניק ליווי אישי חם.  אנו יודעים לחשוב על פתרונות בכל רגע נתון וזמינים עבור הלקוחות שלנו בכל עת. 

"אוצר תרבות" מאמין במתן שירות אמיתי המקדם את האינטרסים של הלקוח, ביצירת תדמית חיובית ובאייטמים שיש להם ערך מכירתי. 
מניסיוננו, אנחנו מהווים כלי יעיל למימוש חזון הלקוח, ככל שהכימיה בין הלקוח למשרד טובה יותר, והדיאלוג פורה יותר, כך ניתן להגיע לתוצאות טובות יותר. 
לאייטמים נבחרים בתקשורת

​לשאלות ולקביעת פגישת הכרות ללא התחייבות: יהודה קורן 052-3350928, yodak8@smile.net.il 

sop-resize-400-הילה ויהודה צלם דודי סעד