בין לקוחותינו

מרכז מורשת יהדות בבל

"מרכז מורשת יהדות בבל" הוקם בשנת 1973 במטרה לשמר את ההיסטוריה של הקהילה היהודית בעיראק ולהבטיח שהיא תישאר חלק מהנרטיב העתידי של העם היהודי. למטרה זו מטפח "המרכז" פעילויות מחקר, שימור ופרסום של התרבות והפולקלור של יהודי עיראק. ליד "המרכז" פועל "מוזאון יהדות בבל" שנפתח לציבור בשנת 1988, ומציג פרקים מתולדות יהודי בבל לדורותיהם במשך למעלה מ-2600 שנה.
 

פסטיבל "ימי המוסיקה היהודית"

המחלקה למוסיקה אוניברסיטת בר-אילן, בניהולו המוזיקלי של ד"ר יובל רבין במחווה לנעם שריף ולמקס ינובסקי, בכורה למקהלת עדי, מוזיקה יהודית מימי הביניים, מוזיקת כליזמר אותנטית. פיוטים מתוניסיה בעיבודים עכשווים, ציון גולן ישן וחדש, סדנאות התנסות במוזיקה אנדלוסית, מוזיקה מבתי-כנסת באשכנז ובארה"ב, ויום עיון בנושא מוזיקה יהודית במערב, במזרח ובחינוך.
 

תל חי כיתות אמן בינלאומיות לפסנתר (ע"ר)

פטרון: יבגני קיסין

תל-חי כיתות אמן בינלאומיות לפסנתר בניהולם המוסיקלי של פרופ' ויקטור דרביאנקו ופרופ' עמנואל קרסובסקי/ 
תל חי כתות אמן בין-לאומיות לפסנתר הן בעלות מוניטין בינלאומי ומהמובילות בתחומן בעולם. בצוות ההוראה מיטב המורים מהחשובים והידועים בארץ ובעולם, 

העולם המרהיב של מוסיקה יהודית (ע"ר)

עמותה ירושלמית המקדמת את תחום אומנות המוסיקה והיצירה. העמותה פועלת לקיום ביצועים איכותיים של מוזיקה יהודית, בגוונים שונים, בישראל.
בין השאר מפעילה את:
פרויקט "אל תוך האור" יוזם ומפיק קונצרטים של מוסיקה שנכתבה בידי מלחינים יהודים מכל קצות אירופה בתקופה הנאצית ולפניה.
הסדרה "מוסיקה יהודית- מהקלאסי ועד הכלייזר" מתקיימת במרכז מורשת מנחם בגין בסתיו.
יו"ר ויזם: יעקב פישר

תיאטרון פסיק

תיאטרון “פסיק”

תיאטרון “פסיק”, המתפקד כמלכ”ר, נוסד בשנת 1997 ע”י השחקנים בעלי המוניטין – אסי שמעוני, שמואל הדג’ס ועוזי ביטון, כמענה לצורך של מחזאות צעירה ומקורית בארץ לצד הכשרה יסודית בלימוד אמנויות התיאטרון.

אופרה צפון

"אופרה – צפון", היוזמה האופראית הצפונית, מקיימת קונצרטים קאמריים קוליים בבתים פרטיים בחיפה, סיורים מוזיקליים ברחבי עכו העתיקה והפקות חדשניות לאופרות קאמריות מקוריות. היוזמה נוחלת הצלחה ומצאה בית במתנ"ס טירת הכרמל. מיזם "אופרה – צפון" שם כמטרתו להגדיל את המודעות והחשיפה של הקהל, ובייחוד של תושבי צפון הארץ לסוגת האופרה הקאמרית העכשווית. היוזמה גם מקפידה על העסקת מלחינים, יוצרים ומבצעים שמרכז פעילותם בצפון הארץ.

זיו סבג צלם נועם טביב

זיו סבג - פסנתרן ומורה לפסנתר

מנגן בפסנתר מגיל 20, שר במקהלות
ומופיע גם כזמר סולן, מלחין ומעבד.
מתמודד עם לבקנות וליקוי ראייה מאז הלידה.

לוגון- האופרה הקלה בנגב

תיאטרון לוגון נוסד בשנת 1981 על ידי ד"ר אד שפיץ, מומחה לאלרגיות וזמר של אופרה קלה וחבריו. בשנת 1996 עבר להפיק מחזות זמר, עם דגש על רמת הפקה גבוהה ביותר. התיאטרון זכה לשבחים מאושיות תיאטרון כנתן דטנר- בתפקידו כמנהל תיאטרון באר שבע ומנחם גולן. 
התיאטרון מכשיר את המשתתפים במשחק, ריקוד, שירה ודיקציה. הוא טיפח שחקנים כיפתח מזרחי (היירספריי), רות שק (שרק), אילן שכטמן (היפה והחיה). מתיאטרון של הקהילה האנגלו סקסית התיאטרון הפך לתיאטרון כלל ישראלי, כשהמשתתפים משפרים את הדיקציה והשפה תוך כדי משחק. 

אסי ניסלסון לוריא- סופר

עיתונאי, יוצר, סופר ומחבר, גינאולוג, היסטוריון, אקטיביסט חברתי לצדק וגם מעצב שיער.
ספרו החדש "איתנים, סיפור אהבה" חושף את כל שושלת משפחתו מצד אביו, וסיפוריהם המרגשים, אותה מצא בתחקיריו. 

איילת כהן - סופראן

איילת כהן, בוגרת האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים והקונסרבטוריון למוסיקה בסן פרנסיסקו  וסולנית באופרות וקונצרטים בארץ ובחו"ל.

איילת היא המייסדת והזמרת הבכירה של "אופרה פיקולה", גוף שהקימה ב-2014 במטרה להפיק את האופרה בישראל בעברית עם בימוי מקורי, ולהנגיש יצירות אופרה קלאסיות לקהלים ישראליים מגוונים במחירים שווים לכל כיס.

מסגרת "אופרה פיקולה" ובשיתוף פעולה עם המלחין אלכס כגן יזמה את הבכורה הישראלית של האופרה "יומנה של אנה פרנק" מאת גריגורי פריד ב 2016 ואת הבכורה התזמורתית עם הסימפונית ירושלים ועם האופרה הירושלמית ב 2022.

אלי מתתיהו - צלם

אלי מתתיהו הוא איש תרבות ירושלמי וצלם עטור פרסים, שצילומיו השתתפו וזכו בתחרויות צילום רבות והוצגו בתערוכות ברחבי העולם.

צילומיו הוצגו בין השאר במוזיאון הלובר בפאריז, במוזיאון דל קוסטלו – פררה, איטליה, במוזיאון העיצוב בחולון ועוד.

מתתיהו הוציא ספר אמן מהודר "דיוקנאות אדריכלים – Architectural Portraits" באצירתו של ד"ר ניסן פרז.  

הספר מלווה בטקסטים אוצרותיים  של פרופ׳ מיכה לוין , ד״ר ניסן פרז, ד״ר יעקב מעוז, אלדד רפאלי, ד״ר זיווה גבע לוין וג׳ואל צ׳ינצ׳ילאר.. 

פרנקופילים אנונימיים - צבי הפרנקופיל

באתר פרנקופילים אנונימיים תקראו סיפורים מרתקים על ההיסטוריה השובבה והמפתיעה המסתתרת מאחורי כל פינה בצרפת.
הפרנקופיל שמאחורי האתר הוא צבי חזנוב, אשר טייל בצרפת אינספור פעמים, חרש ברגל את רחובות פריז,
מכיר אישית כמה טירות סודיות בעמק הלואר ואת המסעדות הסודיות בעיר ובמחוזות השונים כולל מסעדה משפחתית קטנטנה בפריגור.. 

ואלה שמות

אסופת "ואלה שמות" מכילה את כל אותיות הא-ב כאשר בכל אות ישנם 8 ציטוטים הן מן המקורות-משלי קהלת תהלים, תורה נביאים וכתובים, והן משירי משוררים החל מאבן עזרא,אבן גבירול ,ועד לביאליק, שלונסקי ,רחל, חלפי ,אלתרמן. ל.גולדברג  זלדה, גרוסמן ועוד ועוד…

את האסופה הכין משה מנילביץ, שהנושא בער בו בשנים האחרונות. ובעיקר מאז נפטר אביו אבא יעקב לפני חמש שנים. כשקרא את אותיות הנשמה א-ב-א-י-ע-ק-ב ואחר אותיות נ-ש-מ-ה. התחושה שהיתה בו עוד קודם, כי לפסוקים אלו אין דבר עם זיכרון אביו המנוח. 

liatcohen

ליאת כהן - סולנית בינלאומית בגיטרה קלאסית

ליאת כהן נבחרה לאחת משבעת נגניות הגיטרה הטובות בעולם – לפי מגזין הגיטרה הבינלאומי. היא זוכת פרסים רבים ומשתפת פעולה עם גדולי האומנים הקלאסיים בעולם.. 

ימנה מרוקו הפקות זהב

חברת "ימנה מרוקו" מפיקה טיולי בוטיק למרוקו עבור קהלים פרטיים ועסקיים מישראל ומן העולם לצד טיולי משפחות ומסעות שורשים. בזכות הזיקה האישית והמשפחתית של בעלת החברה, מרים דהן למרוקו, הניסיון הרב שנים בתחום הפקות התרבות ושיתוף הפעולה עם המדריכים המובילים, החברה מעניקה חוויה אותנטית, עשירה ומגוונת. 

אנסמבל פניקס

פניקס הוא אנסמבל רב פנים המתמחה במוזיקה עתיקה. הלהקה, המבוססת בישראל, עושה שימוש בקבוצות שונות של כלים תקופתיים לביצוע מוזיקה שנכתבה בין  השנים 1200 ו-,1830 בגוונים האינסטרומנטליים של הזמן הומקום בו נכתבה. האנסמבל נוסד בשנת 1998 על ידי נגנית הויולה דה גמבה ד"ר מירנה הרצוג, שמשמשת מיום הקמתו כמנהלת המוזיקלית והמנצחת. 
 

אמנית החלילים חפציבה זר אביב

אומנית החלילים הבינלאומית, חפצי זר אביב מביאה את החלילים לקדמת הבמה בקונצרטים מרגשים ועשירים ובתקליטורים.עד היום יצאו התקליטורים: "חלילים שמיימיים", "חלילים" ו"חופשייה". בקרוב "נשמה מזרחית". 

חפציבה הופיעה במקומות אינטימיים ובפארקים ואמפיתיאטרונים גדולים וב 2012 הגיעה עד לקרנגי הול ניו-יורק. 
חפציבה מפעילה מיזם של קונצרטים חברתיים אצלה בסלון בעיר ימים נתניה. קונצרטים בהם היא יוצרת מפגשים עם קהל המאזינים שלה באווירה ביתית ואינטימית.  

צילום: איצקו 

מפרויקטי העבר

תיכון תלמה ילין לאמנויות הבמה גבעתיים 2000-2007 
הצל ליבו של ילד 2000-2002
אגף קהילה נוער וספורט עיריית תל-אביב 2002-2005
התזמורת הקאמרית הישראלית 2005-6
תזמורת הבמה הישראלית 2006, 2009-2014
מוזיאון האדם והחי 2008-2021
פסטיבל סולם יעקב 2016-2018
פסטיבל אבו גוש למוזיקה ווקאלית 2015-2019
פסטיבל ימי הפלמנקו 2017-2021
תיאטרון הנגב 2018-2021