בין לקוחותינו

ליאת כהן - סולנית בינלאומית בגיטרה קלאסית
ליאת כהן נבחרה לאחת משבעת נגניות הגיטרה הטובות בעולם - לפי מגזין הגיטרה הבינלאומי. היא זוכת פרסים רבים ומשתפת פעולה עם גדולי האומנים הקלאסיים בעולם.. 
תיאטרון הנגב 
תיאטרון יוצר בפריפריה, באזור עוטף עזה, במועצה אזורית אשכול. התיאטרון מפיק הצגות קאמריות לאולמות קטנים וגדולים ומגיע לכל מקום בארץ במטרה ליצור תיאטרון איכותי המתאים לכלל האוכלוסיה. הצגות מבוגרים, הצגות ילדים, הצגות רחוב, הצגות המהוות הצצה לחברה הבדואית. במהלך השנים הפקנו הצגות רבות אשר זיכו אותנו בפרסים שונים. בנוסף התיאטרון מקיים פעילויות חברתיות של אימפרוביזציות בנושאים שונים הנבחרים ע"י המזמין.
אמנית החלילים חפציבה זר אביב
אומנית החלילים הבינלאומית, חפצי זר אביב מביאה את החלילים לקדמת הבמה בקונצרטים מרגשים ועשירים ובתקליטורים.עד היום יצאו התקליטורים: "חלילים שמיימיים", "חלילים" ו"חופשייה". בקרוב "נשמה מזרחית". 

חפציבה הופיעה במקומות אינטימיים ובפארקים ואמפיתיאטרונים גדולים וב 2012 הגיעה עד לקרנגי הול ניו-יורק. 
חפציבה מפעילה מיזם של קונצרטים חברתיים אצלה בסלון בעיר ימים נתניה. קונצרטים בהם היא יוצרת מפגשים עם קהל המאזינים שלה באווירה ביתית ואינטימית.  

צילום: איצקו 
תל חי כיתות אמן בינלאומיות לפסנתר (ע"ר)
פטרון: יבגני קיסין

תל-חי כיתות אמן בינלאומיות לפסנתר בניהולם המוסיקלי של פרופ' ויקטור דרביאנקו ופרופ' עמנואל קרסובסקי/ 
תל חי כתות אמן בין-לאומיות לפסנתר הן בעלות מוניטין בינלאומי ומהמובילות בתחומן בעולם. בצוות ההוראה מיטב המורים מהחשובים והידועים בארץ ובעולם, 
 
אנסמבל פניקס 
פניקס הוא אנסמבל רב פנים המתמחה במוזיקה עתיקה. הלהקה, המבוססת בישראל, עושה שימוש בקבוצות שונות של כלים תקופתיים לביצוע מוזיקה שנכתבה בין  השנים 1200 ו-,1830 בגוונים האינסטרומנטליים של הזמן הומקום בו נכתבה. האנסמבל נוסד בשנת 1998 על ידי נגנית הויולה דה גמבה ד"ר מירנה הרצוג, שמשמשת מיום הקמתו כמנהלת המוזיקלית והמנצחת. 
פסטיבל "ימי המוסיקה היהודית"
המחלקה למוסיקה אוניברסיטת בר-אילן, בניהולו המוזיקלי של ד"ר יובל רבין במחווה לנעם שריף ולמקס ינובסקי, בכורה למקהלת עדי, מוזיקה יהודית מימי הביניים, מוזיקת כליזמר אותנטית. פיוטים מתוניסיה בעיבודים עכשווים, ציון גולן ישן וחדש, סדנאות התנסות במוזיקה אנדלוסית, מוזיקה מבתי-כנסת באשכנז ובארה"ב, ויום עיון בנושא מוזיקה יהודית במערב, במזרח ובחינוך.
לוגון- האופרה הקלה בנגב 
תיאטרון לוגון נוסד לפני 38 שנה על ידי ד"ר אד שפיץ, מומחה לאלרגיות וזמר של אופרה קלה. בשנת 1996 עבר להפיק מחזות זמר, עם דגש על רמת הפקה גבוהה ביותר. התיאטרון זכה לשבחים מאושיות תיאטרון כנתן דטנר- בתפקידו כמנהל תיאטרון באר שבע ומנחם גולן. 
התיאטרון מכשיר את המשתתפים במשחק, ריקוד, שירה ודיקציה. הוא טיפח שחקנים כיפתח מזרחי (היירספריי), רות שק (שרק), אילן שכטמן (היפה והחיה). מתיאטרון של הקהילה האנגלו סקסית התיאטרון הפך לתיאטרון כלל ישראלי, כשהמשתתפים משפרים את הדיקציה והשפה תוך כדי משחק. 
 
חבורת אטומיק
חברי הלהקה:
ירון פישמן - שירה, גיטרה ויוקללי
ניב הרמתי - מלודיקה, גיטרה וקולות
תמר הק - שירה
איתי ספורטא - קונטרבס
אורי פורטוגלי אפק - חליל ושירה
אסף חסילביץ - צ'לו
תום קלנר - צ'לו ושירה
אורחים מיוחדים
 
מפרויקטי העבר 
תיכון תלמה ילין לאמנויות הבמה גבעתיים 2000-2007 
הצל ליבו של ילד 2000-2002
אגף קהילה נוער וספורט עיריית תל-אביב 2002-2005
מוזיאון האדם והחי 2008-2021
פסטיבל סולם יעקב 2016-2018
פסטיבל אבו גוש למוזיקה ווקאלית 2015-2019
 
אייל שרף
זמר ומרצה, מומחה בתחום מחזות-הזמר, שגם כותב בנושא ב"הארץ". אייל הוא בעל תואר שני בביצוע ודרמטורגיה של התיאטרון המוסיקלי מאוניברסיטת ניו-יורק. 
פרנקופילים אנונימיים - צבי הפרנקופיל
באתר פרנקופילים אנונימיים תקראו סיפורים מרתקים על ההיסטוריה השובבה והמפתיעה המסתתרת מאחורי כל פינה בצרפת.
הפרנקופיל שמאחורי האתר הוא צבי חזנוב, אשר טייל בצרפת אינספור פעמים, חרש ברגל את רחובות פריז,
מכיר אישית כמה טירות סודיות בעמק הלואר ואת המסעדות הסודיות בעיר ובמחוזות השונים כולל מסעדה משפחתית קטנטנה בפריגור.
ימנה מרוקו הפקות זהב

חברת "ימנה מרוקו" מפיקה טיולי בוטיק למרוקו עבור קהלים פרטיים ועסקיים מישראל ומן העולם לצד טיולי משפחות ומסעות שורשים. בזכות הזיקה האישית והמשפחתית של בעלת החברה, מרים דהן למרוקו, הניסיון הרב שנים בתחום הפקות התרבות ושיתוף הפעולה עם המדריכים המובילים, החברה מעניקה חוויה אותנטית, עשירה ומגוונת. 
ימי הפלמנקו - Dias De Flamenco
"אם תרצו להנציח אותי תעניקו לרקדנית פלמנקו ישראלית צעירה וכישרונית מלגה ללמוד פלמנקו בספרד"  אמרה עדי אגמון ז"ל, כשהבינה שמחלת הסרטן מכריעה אותה וחלומה להשתלם בספרד לא יתגשם... 

פעילותה של קרן עדי נעשית כולה בהתנדבות.
קשרי החוץ שלנו  עם גדולי אמני הפלמנקו, עיתונאים, מוסדות ואקדמיות בספרד, כמו גם עם:  שגרירות ספרד, מכון סרוונטס, ,האקדמיה של Cristina Heeren ועוד, עזרו גם לפתח מוסיקאים של פלמנקו שבמיטבו הוא דיאלוג בין המוסיקה לריקוד.
ואלה שמות
אסופת "ואלה שמות" מכילה את כל אותיות הא-ב כאשר בכל אות ישנם 8 ציטוטים הן מן המקורות-משלי קהלת תהלים, תורה נביאים וכתובים, והן משירי משוררים החל מאבן עזרא,אבן גבירול ,ועד לביאליק, שלונסקי ,רחל, חלפי ,אלתרמן. ל.גולדברג  זלדה, גרוסמן ועוד ועוד... את האסופה הכין משה מנילביץ, שהנושא בער בו בשנים האחרונות. ובעיקר מאז נפטר אביו אבא יעקב לפני חמש שנים. כשקרא את אותיות הנשמה א-ב-א-י-ע-ק-ב ואחר אותיות נ-ש-מ-ה. התחושה שהיתה בו עוד קודם, כי לפסוקים אלו אין דבר עם זיכרון אביו המנוח. המשתמשים יכולים לבחור לקרוא את כל האותיות המרכיבות את שם הנפטר/ת או מספר פסוקים,לפי בחירה, ניתן לבחור להוסיף את תפילת אל מלא רחמים ואת הקדיש שבסוף הספר או לוותר על קריאתם.
לצוף על מי האגם מאת לילך גלבוע בהוצאת אוריון
לילך גלבוע מעולם לא חשבה להוציא את שיריה כספר. הטריגר שהוביל בסופו של דבר להוצאת ספר משיריה הייתה מחלתו של אביה, גלעד גלבוע. 
כשגברת אלצהיימר לקחה אותו אליה ותקשורת אמיתית לא היתה אפשרית, היא עזרה לו להגשים את חלומו להוציא ספר צילומים, ולצידם שיריה הבהירים והנוגעים. 
לילך גלבוע היא מורה ללשון ובעלת חברת "עט נובע" המעבירה סדנאות כתיבה יוצרת למבוגרים, לבני-נוער ולבעלי צרכים מיוחדים. 
 
מרכז מורשת יהדות בבל
"מרכז מורשת יהדות בבל" הוקם בשנת 1973 במטרה לשמר את ההיסטוריה של הקהילה היהודית בעיראק ולהבטיח שהיא תישאר חלק מהנרטיב העתידי של העם היהודי. למטרה זו מטפח "המרכז" פעילויות מחקר, שימור ופרסום של התרבות והפולקלור של יהודי עיראק. ליד "המרכז" פועל "מוזאון יהדות בבל" שנפתח לציבור בשנת 1988, ומציג פרקים מתולדות יהודי בבל לדורותיהם במשך למעלה מ-2600 שנה.