אירועים קרובים


אמנות הטבע-עדשה מקומית/גיל שלם  
תערוכה במוזיאון האדם והחי רמת-גן


 
דצמבר 2018 – מרץ 2019
פתיחה חגיגית: יום ה' 27.12 בשעה 19:00
בתוך העיר ישנו פארק ובתוכו אגם. זוהי פינה ירוקה אותה ייצרו בני אדם. חיק טבע בלב העיר, עולם קסום ועשיר.
גיל שלם אומן, צלם, בחר בתערוכה זו להציג זוויות מיוחדות  של צילומים המנציחים רגעים קסומים ומרהיבים אשר 'תפס' במצלמתו בפארק הלאומי, רמת-גן.   
החל מחודש דצמבר 2018 עד חודש פברואר 2019

 
פסטיבל אבו גוש ה - 55 
להיות בפסטיבל פירושו חופשה מושלמת בנוף מקסים, באויר הנפלא של הרי ירושלים, עם מוסיקה יפיפייה בכנסיות הכפר הציורי אבו-גוש. להאזין למוסיקה באקוסטיקה המעולה של אולמות הכנסיות זו חוויה רב-חושית עילאית, חד פעמית.

פסטיבל הבא למוסיקה באבו גוש יתקיים בשבועות 2019
עקבו אחרי האתר ובניוזלטר אוצר תרבות - הרשמה מצד שמאל

 
נשיבה דיאלי- קומדיה במרוקאית עם ניחוח פריזאי 
איבון ושמעון נולדו בשדרות ועברו לחיות את החיים הטובים בפריס. שמעון הוא בעסקי היהלומים ואיבון - עורכת דין צעירה המפלסת דרכה במשרד מכובד. 
מסעודה מגיעה לביקור קצר בפריס. מה מטרת הביקור? מדוע הבן האהוב שלה שמעון מתחבא בדירת מסתור אצל השכן מלמעלה, הזמר המפורסם מוריס? ואיך החברה הפריסאית של איבון, מוניק, מסתדרת עם מסעודה? 
קומדיה מבית היוצר של "תיאטרון הנגב" שיצר את ההצגה המצליחה, "ללה מסעודה".
ההצגה מלווה בשירתו של סמי לזמי (להקת שפתיים).

בית ציוני אמריקה 
יום א13.1 בשעה 20:30               
בכורה חגיגית 

יום ב' 21.1.19  בשעה 20:30 
היכל תרבות פ"ת  

יום ג'  29.1.19 בשעה 20:30 
בית יד לבנים אשדוד. 
 
הצללים של צלילי המוזיקה 
הדי האיום הנאצי בשלושה מחזות זמר פרי עטם של יהודים – "צלילי המוזיקה", "קברט" ו"המפיקים"

מה עניין שואה למחזות-זמר? רבות נאמר על השתקפות השואה בכל סוגה אמנותית לאורך השנים, אך מעט מאוד על השתקפותה במחזמר, שהרי הוא נתפס כקליל, מתקתק, לא רציני. אבל כסוגה פופולרית בקרב קהלים רחבים כל-כך, המחזמר הוא מקור מרתק לבחינת השינוי בהתייחסות לשואה לאורך השנים.

הרצאתו של אייל שרף, זמר ומרצה, מומחה בתחום מחזות-הזמר, שגם כותב בנושא ב"הארץ". אייל הוא בעל תואר שני בביצוע ודרמטורגיה של התיאטרון המוסיקלי מאוניברסיטת ניו-יורק. במסגרת ההרצאה אייל יבצע שירים מתוך מחזות-הזמר, בליווי פסנתר 

מרכז צוקר, רש"י 48 תל-אביב
יום רביעי 1.2.19 בשעה 17:30  
 
פסטיבל סולם יעקב Jacob's Ladder festival 
פסטיבל הפולק הפופולארי "סולם יעקב" חוזר זו הפעם ה 42 עם שפע של מופעים מרגשים מתחום מוזיקת הקאנטרי, פולק, רוק, אירי, סווינג, בלוגראס, בלוז, גלובל ביט ומוזיקת עולם. באי הפסטיבל ישתתפו בסדנאות ריקודים מרחבי העולם, ג'ם סשנים, כיתות אמן ופעילויות מגוונות לילדים ולמבוגרים,  והכל באווירה קסומה רגועה והרמונית של אהבת המוזיקה ואהבת אדם.

מלון נוף גינוסר על חוף הכינרת
פסטיבל החורף 30 בנובמבר 1 דצמבר 2018

 
עבדו, בחור צעיר בן 24, מוגבל בשכלו מתמודד עם דמות אב אכולת רגשי אשם, כעס, וחמלה. עבדו מציג את יחס החברה אליו, הוא מבין שהפך לליצן החצר שאומר את האמיתות הכמוסות ביותר ואת כל אשר על ליבו בתמורה למתנות קטנות כמו מנה פלאפל. לקראת יום הולדתו ה- 24 מתעמת עבדו לראשונה עם אביו "אף פעם לא קנו עבדו מתנה, אף פעם לא חגגו עבדו יום הולדת" והאב משיב: "מה יש לחגוג? את הבושה לא חוגגים, את הבושה קוברים". העימות הולך וגובר כך ששתי הדמויות מתקרבות ומתרחקות ונחשפות בחולשות הכי רגישות שלהם. 

מועד חדש יפורסם.  
 
"עבדו"  תיאטרון אלהמבש -הנגב

 
יאלו תיאטרון הנגב
הצגה של תיאטרון הנגב
יאלו - פליט לבנוני, תוצר של חברה שסועה הופך לצייד נשים. אך מה שהכי כואב לו, שסיפור אהבה תמים לשירין, הופך לכתב אשמה חריף של רדיפה ואונס. 
יאלו מתוודה בחדר החקירות, על מה שעשה ולא עשה. 

צוותא לונדון מיניסטור, אבן גבירול 30 ת"א 
יום ג' 11.12.18 בשעה 20:30 

 
 

הרשמה לניוזלטר אירועים

מייל

שם פרטי

שם משפחה

FacebookYoutube

אירועים קרובים