יום רוסיה 	 האדונית והרוכל הרשמה לניוזלטר יחסי ציבור עשה זאת בעצמך

Blogger Twitter Youtube Facebookחגיגה צוענית ארץ ישראלית

                             טיבי גולן ולהקת "גולו דילו"

במופע מוסיקלי חדש

חגיגה צוענית ארץ ישראלית

קונצרט קצבי של מוסיקה אותנטית בליווי הומור צועני- ציוני על החיים אש, תפילה, אהבה-שנאה

חלילים בלקנים וניהול מוסיקלי -  טיבי גולן , אקורדיון - אריאל אלייב,  קלרינט - צביקה אלייב, כינור - אביבה אלייב, קנון - אמיר אלייב,  כלי הקשה - אלאן אלייב, בס- וקטור אזוס


טיבי גולן, יליד יגוסלביה למד לנגן בחלילים ממורה צועני, לקטוס לאסלו Lakatos László    בונה כינורות מקצוען, שהיה לו כאב שני. לאסלו פתח לו דלת לעולם הצועני ועזר לו ליצור קשרי אמון וחברות עם נגנים צוענים, והוא למד את המוסיקה המסורתית שלהם האמיתית- השונה לגמרי מהמוסיקה שמנגנים לתיירים היושבים בבתי הקפה על גדות הדנובה.
כילד בן 12 זכה בתחרויות נגינה אתנית של הרדיו המקומי, כשהיה בן 15 הוריו מילטו אותו להונגריה בעקבות המלחמה.  ערב עלייתו לארץ בגיל 18 השתתף בפסטיבל "הללויה" – בו  זכה בתחרות נגינה והלחנה.
טיבי גולן השלים לימודי מוסיקה בקונסרבטוריון של האקדמיה למוסיקה ע"ש רובין בירושלים. טיבי הקים את להקת "בלאקן" עם נועם חן  ויחד הוציאו אלבום ששילב בין מוסיקה בלקנית מסורתית לצלילים ים-תיכוניים. מופע הבכורה של הלהקה היה בפסטיבל ישראל ב-1999. עם ההרכב הופיע בכל במות בארץ. הוא התארח כמה פעמים בתכנית "בטברנה" בערוץ השני עם הזמרת מורין נהדר, הזמרת ליאורה ועם להקתו "בלאקן".  במקביל המשיך להופיע בטלוויזיה וניגן עם אמנים מובילים בהם דודו פישר, אבי בללי, הזמרת ממוצא כורדי אילנה אליה, מורין נהדר, ליאורה, ועוד.           
טיבי גולן היה אחד מחמשת הנגנים שהוזמנו על ידי להקת המחול ההולנדית "גלילי דאנס" למופע עם מוסיקה מקורית חיה. המופע זכה לפרס הולנד. ובמשך שלוש שנים הוא הופיע איתם בפסטיבלים ברחבי אירופה, רוסיה וגם בברזיל.

בשנת 2004 נסע עם משפחתו להונגריה ובה הקים הרכב בשם "אודרוב" ,  הוא אירח בדיסק שני נגנים צוענים הונגרים המפורסמים בעולם- Balogh Kalman, Frenkie Lato.    בפעם הראשונה הוצאו לאור בדיסק  (בהופעה חיה) לחנים שלו לצד קטעים אתניים.  

2008 - לאור חזרתו לארץ החל בפרוייקט "גולו דילו"- מוסיקה צוענית ארץ ישראלית המשלבת את לחניו. במקביל ממשיך להופיע עם הנגנים הצוענים מהונגריה.