יום רוסיה 	 האדונית והרוכל הרשמה לניוזלטר יחסי ציבור עשה זאת בעצמך

Blogger Twitter Youtube Facebookתיאטרון "פנימה"


תיאטרון "פנימה" הוא תיאטרון צעיר ורנסנסי (השם את האדם במרכז). מטרתו לגעת בנושאים בעלי משקל ותוכן בצורה מתקשרת ולעורר שיח. ההצגות נוגעות בתכנים בנושאים חברתיים ואישיים כשהמדיום של התיאטרון מאפשר שילוב בין מציאות לדמיון ובין העולם החיצוני לעולם הפנימי של הגיבורים. את התיאטרוןהקימו בני הזוג נעמה וינון בר שירה, היא מחזאית ובמאית, הוא מוזיקאי, מחזאי ושחקן. גישתם בבימוי רואה את השחקן כיוצר המשתתף בתהליך. גישתם המחזאית מתייחסת בכבוד לקהל ומתקשרת איתו בגובה העיניים . "אנחנו לא מביאים אמירה  לבמה, אלא מכוונים להצגות מעוררות מחשבה ושאלות. אנו עושים זאת  למשל, על ידי הצבת שתי דמויות בעלות עולמות מנוגדים, שכל אחד מהם בעל תוקף", הם אומרים.
ההצגה הותיקה ביותר של התיאטרון היא "מה הבעיה שלך?" הנוגעת בנושא של הלם קרב . מחזה: ינון בר שירה, בימוי: נעמה בר שירה. היא מציגה ברחבי הארץ מזה שנה וחצי

"אין לי שם כי אין לי ילד" היא מונודרמה על אשת מנוח, אמו של שמשון הגיבור, שילדה את בנה היחיד אחרי עקרות ארוכה. כתבה וביימה נעמה בר שירה, מוזיקה: ינון בר שירה.  המונודרמה השתתפה בפסטיבל ישראל (במסגרת "מרכז הבמה") ומציגה מזה שלושה חודשים בתיאטרון הסמטה.

הצגה חדשה בשלב של טרום-הרצה היא "מספרים על אדוארד" בהשראת הסרט "המספריים של אדוארד".  הצגה של 7 שחקנים ושלוש במות העוסקת בהתייחסות לשונה בחברה. מחזה ומוזיקה: ינון בר שירה, בימוי: נעמה בר שירה.
הפרויקט הגדול ביותר עד כה של התיאטרון הוא מחזמר ("מלחמת השחרור" שם זמני) הנמצא בתהליך של חזרות. סיפורם של ארבעה ישראלים בטיול שהשתבש בדרום אמריקה אחריי שלקחו סמי הזיות. מחזה ומוזיקה: ינון בר שירה, בימוי: נעמה בר שירה.