יום רוסיה 	 האדונית והרוכל הרשמה לניוזלטר יחסי ציבור עשה זאת בעצמך

Blogger Twitter Youtube Facebookאביטל הנדלר

Tuba in The City
אביטל הנדלר
ליווי בפסנתר: רביב לייבזירר
 
אביטל הנדלר היא מנגניות הטובה הבודדות בעולם. כלי מתכת זה נחשב גברי לאור גודלו וצלילו הנמוך. הנדלר התאהבה בו כבר בנעוריה, קולו המלודי והמתמשך דיבר אל ליבה, והיא מצאה בו רכות.
"צליל הטובה עוזר לילדיי להירדם", היא מגלה. דיסק הסולו שלה הוא דיסק הסולו הקלאסי הראשון מסוגו בישראל. היצירות משקפות רגעים וחוויות מחייה, שמחות ועצובות כאחד. כולן יצירות שנכנסו לליבה – והיא מקווה שיגיעו לליבם של מאזינים רבים, ולא רק חובבי מוזיקה קלאסית או כלי נשיפה ממתכת.

אביטל הנדלר היא נגנית הטובה הראשית של התזמורת הסימפונית הישראלית ראשון לציון, הלא היא תזמורת האופרה הישראלית. מאז 2001 היא חברה בחמישיית המתכת הישראלית, ומופיעה איתה ברחבי הארץ והעולם. באחרונה חזרה משני סיורים מוצלחים של החמישייה לגרמניה ולקנדה. הופיעה כסולנית עם התזמורת הסימפונית הישראלית ראשל"צ, עם הקאמרית הישראלית, תזמורת הבמה ותזמורת אריאל. בנוסף הופיעה כחלק מהתזמורת עם הפילהרמונית הישראלית, תזמורת הרדיו הצ'כית,  סמפונט רעננה ותזמורת הפסטיבל של  PMF.

הנדלר זכתה בפרסים עם החמישייה שלה בפסטיבל בהולנד ובמלגות רבות כסולנית מקרן התרבות אמריקה- ישראל ומקרן פיתוח האומנים של ניו-יורק. ב.א. במוסיקה ופסיכולוגיה מאוניברסיטת בוסטון ומ.א. במוסיקה ממנהטן סקול אוב מיוזיק. כמו-כן הנדלר מלמדת באקדמיה למוסיקה ומחול ע"ש רובין בירושלים.