יום רוסיה 	 האדונית והרוכל הרשמה לניוזלטר יחסי ציבור עשה זאת בעצמך

Blogger Twitter Youtube Facebookדזרט רוז

דזרט רוז פרודקשנס 
מציגים
ברודווי בייבס Broadway Babes

יצירתם של גרנט קרנקשאו ודניאלה רומן

מחזה מוזיקלי מקורי המציג שירים אהובים מברודווי החוגגים את הקול הנשי.  מיטב הלהיטים ממחזות הזמר "תהילה", "קברט",  "שיקאגו", "שורת המקהלה", "מאמא מייה", "היירספריי", "מרושעת" (wicked), גיפסי, Follies.  

בתפקיד אנני - לורן איזסו, ויקטוריה- אילנה גינדיס, רוקסי- רונית שולר
לינה- לימור בדין, אלייזה- דניאלה רומן, סאלי- דבי גולד הדר, סבסטיאן- גרנט קרנקשאו

דזרט רוז למען חיילים בודדים- ניתן לתרום כאן- כדי לרכוש כרטיסים לחיילים בודדים

דזרט רוז הפקות, היא קבוצת תיאטרון חדשה המעלה מופעים מקוריים סביב נושא מוזיקלי (בדומה ל"מאמא מיה"), מופעי בידור והצגות- כולם בשפה האנגלית. את הקבוצה הקימו גרנט קרנקשאו ודניאלה רומן, שחקנים ותיקים בוגרי המחלקה לדרמה באוניברסיטת ויטסווטרסנד Witwatersrand  בדרא"פ.
השניים, זוג נשוי הפועל ויוצר יחד קרוב ל 30 שנה, חלם מאז עלייתם לישראל להקים קבוצה מקצועית בשפה האנגלית, לאורך השנים שיחקו בתיאטראות קהילתיים באנגלית ובאחרונה הקימו את "דזרט רוז" והם יוצאים עם ההפקה הראשונה שלהם "ברודווי בייבס". במופע משתתף  צוות שחקנים רב לאומי מדרא"פ, אנגליה, קנדה, ארה"ב וישראל.
סיפור המסגרת סביב להיטי ברודווי עוסק במערכות היחסים המורכבות של 6 נשים המשתתפות באודישן להפקה קרובה בברודווי. אנני, היא בוגרת צעירה של בית ספר לדרמה, חדורת חלומות גדולים והתלהבות תמימה. על הבמה היא פוגשת את ויקטוריה, שחקנית צעירה, אך מנוסה יותר וקשוחה, שמפעילה מניפולציות משלה כדי לזכות בתפקיד. רוקסי, , בחורה צעירה ויפה משתמשת בנכסיה הנשיים לטובתה.. לצידן שלוש שחקניות ותיקות. לינה, שחקנית קולנוע יפהפייה שרוצה לחזור לבמה ומנהלת מערכת יחסים של שנאה/אהבה עם אלייזה, שחקנית עבר מצליחה  עסוקה בקאמבק. סאלי הרכלנית שבחבורה היא אשה השנונה שבחירתה בבמה באה על חשבון חייה האישיים. על האודישן כולו מנצח  סבסטיאן, במאי מוכשר ומאוד דרמטי.