יום רוסיה 	 האדונית והרוכל הרשמה לניוזלטר יחסי ציבור עשה זאת בעצמך

Blogger Twitter Youtube Facebookרולנדה שגרן

רולנדה שגרן – המיטב

המופע "רולנדה שגרן- המיטב" בכיכובה של השחקנית-קומיקאית הזכורה מהשלאגרים "ציצים", "מבקר המדינה", "ראש משוגע" (הקאמרי), "סטריפטיז אחרון" (צוותא) ועוד.. משלב מערכונים קומיים סטנד אפ  ושיתוף אקטיבי של הקהל בערב של שמחה וצחוק. רולנדה מגישה מגוון דמויות ישראליות (מאצ'ו, בני טיפש-עשרה, רקדנית בטן, סקסולוגית, ועוד) ולא מעט הגיגים משלה על חיינו האבסורדיים.. היא לא מתביישת לגעת ובעיקר לצחוק צחוק גדול ומשוחרר על כל הנושאים הנחשבים לטאבו: הקצב המטורף של החיים המודרניים, חוסר התקשורת בעידן התקשורת, הגברים השוביניסטים, הנשים הקריזיונריות, ההתמכרות לדיאטות ולניתוחים פלסטיים, הנישואים כמשימה בלתי אפשרית, מוראות בני הטיפש עשרה, ומבוכות הסקס השונות לאורך השנים...וגם טיפים לשמירה על זוגיות ארוכה ויציבה.
בתווך- ורק כדי שהיא תוכל קצת לשבת- היא משתפת את הקהל בסיפור הפיספוס הכי מפורסם שעשה לה יגאל שילון, כשחשבה שהגיעה לסוריה..
וכהדרן וירטואוזי היא חושפת את מחשבותיה הכמוסות של רקדנית בטן בעת ההופעה.

רולנדה שגרן נולדה ברומניה ועלתה ארצה בגיל 4 וגדלה בת"א. אחרי שירות בתיאטרון צה"ל ולימודים באוניברסיטת ת"א, היא השתתפה בהצגה המסחרית הראשונה שלה "נשים מוכות" בתיאטרון נוה צדק. את בעלה הפנטומימאי הקומיקאי הבריטי ג'וליאן שגרן היא הכירה בפסטיבל פנטומימה. הם החלו להופיע יחד ויצאו לסיבוב הופעות באירופה ובאוסטרליה.

שיחקה בתיאטרון לילדים ולנוער (אורנה פורת). בסדרות טלוויזיה (התזמורת) ובסרטי אגדות של מנחם גולן (היפייפיה הנרדמת, שלגייה). סדרת הטלוויזיה "התזמורת", שכתבה עם ג'וליאן, הפכה אותה לשחקנית מוכרת. בסוף שנות השמונים כתבה והשתתפה בקברט הסטירי המצליח "ציצים" עם דורין כספי ומרטין פלדמן, שהפך לאבן-דרך בבידור הישראלי. 

אחר-כך התמסדה בתיאטרון הקאמרי בו הופיעה במשך  9 שנים ברציפות ( ראש משוגע, מהגר עובר ושב, שברי זכוכית מבקר המדינה ועוד).והופיעה גם בתיאטרון חיפה, והבימה, השתתפה בתכניות טלוויזיה רבות, ובסרטים. (נפתלי אלתר נדב לויתן ועוד)