יום רוסיה 	 האדונית והרוכל הרשמה לניוזלטר יחסי ציבור עשה זאת בעצמך

Blogger Twitter Youtube Facebookג'ודי בכר

הזמרת הבינלאומית ג'ודי בכר מוכרת מהמופע "בין ברודווי לשאנז אליזה". ג'ודי בכר ולהקתה מופיעים עם המנחה והמגיש עמוס אטינגר בהיכלי תרבות ברחבי הארץ ובקפה תיאטרון "הקאמרי".
ג'ודי הופיעה בלונדון, לאס וגאס, פאריס, באירועים פרטיים של אח"מים (שוקי מדנס, משפחת קסטרו, דליה רבין, זיוה פתיר, עירית תאומים, משפחת קפלינסקי ועוד..) ו
ג'ודי בכר תפיק בקרוב דיסק של להיטים בינלאומיים
(בסה מה מוצ'ו, עלי שלכת, אי שם מעבר לקשת ועוד..). את הדיסק יפיק מוסיקלית  ג'אן מישל ברנארד – פסנתרן ומלחין זוכה פרס דקל הזהב למוסיקה (שתיקת החלומות בבימויו של  מישל גונדרי), שחיבר את המוסיקה לסרט קאש (במאי אריק בסנארד., בהשתתפות ז'אן רנו).
ז'אן מישל ברנרד היה המנהל המוסיקלי של הופעותיו האחרונות של ריי צ'ארלס והוא אחד המפיקים המוסיקליים המובילים בצרפת כיום. מנהלה הבינלאומי של ג'ודי בכר
ז'אן פייר גרוס, שהיה מנהלו האישי של ריי צ'ארלס במשך 29 שנים וניהל גם את דידי בריגוואטר. אחרי מותו של צ'ארלס החליט גרוס שהוא אינו רוצה לנהל עוד אמנים. כששמע את ג'ודי בפריז הוא אהב את קולה והזמין אותה לפגישה.
 "נפגשנו אצלו בבית", מספרת ג'ודי. "הוא אדם מאוד אמיתי ודיבר איתי כאילו אנחנו מכרים ותיקים. התרשמתי מכך שהוא אוהב מוסיקה אומנים ואומנות בכל ליבו. אחרי  כ-4 שעות והרגשנו שאנו מכירים כבר שנים.... הוא שאל אותי מה החלום שלי ואמרתי לו  - שאתה תנהל אותי..שלוש שנים היינו בקשר, ועכשיו אנחנו מפיקים את האלבום הבינלאומי.