יום רוסיה 	 האדונית והרוכל הרשמה לניוזלטר יחסי ציבור עשה זאת בעצמך

Blogger Twitter Youtube Facebookעודכן יולי 2014
איך מקדמים תרבות בתקופה קשה


אם לא הספיק המיתון, עכשיו באה המלחמה. נדמה שהכל מת ואי אפשר ממש לקדם כלום. אלא, שדווקא מי שלא מסכים לקבל חדשות רעות ואינו מתייחס לעדת יושבי בתי הקפה המקוננים על המצב , יכול לנצל תקופה זו כדי לקדם את היצירה שלו ואת המופעים שלו.
מי שיסכים עם המיתון- באמת יחווה ירידה, משום שהוא לא יתאמץ ויאשים את הכל ב"מצב". מי שלא יסכים עם המצב ויקדם, בסופו של דבר יתקיים עבורו חוק הטבע "זרימה החוצה מובילה לזרימה פנימה". הוא יקדיש את הזמן היותר שקט כדי לשים את עצמו בכל מקום-
כמובן שהמסר צריך להיות מתאים לתקופה
ובמוקדם או במאוחר ההזמנות תגענה (כמובן שהמוצר האמנותי עצמו צריך להיות טוב). וכל אלו שאינם מסכימים עם ההאטה  וממשיכים לעבוד במרץ, וגם אלו שרוצים לנשום מעט תרבות, כולם ממשיכים וימשיכו כמובן לצרוך תרבות- כי זה מזון לנשמה. מבחינת תיירות, דווקא בתקופה זו יש אנשים שירצו לברוח ובמילא אין הרבה עבודה, כך שיש קהל.
לגבי המסר - המסר צריך לדבר לאנשים ולכן להתחיל בנקודה של הסכמה כגון "בימים סוערים אלו", "ליבנו עם החיילים". אפשר כמובן ומומלץ לעשות דברים למען החיילים או תושבי הדרום. זה בודאי יתרום לתחושה טובה, ש"אנחנו עושים משהו. הנתינה היא גם סוג של "זרימה החוצה", שתוביל ל"זרימה פנימה". עסקים בתחום התיירות יכולים לפרסם תכנים הנוגעים לתושבי הדרום וגם לחיילים, חשיבה יצירתית ביחד עם תקשורת שמגיעה מהלב.
העיקר "לא לפחד כלל"" לעשות. לא לתת לעצמכם להיכנס לדכדוך. ליבנו עם חיילי צה"ל ועם העם הנהדר שלנו, מאוחד ברובו.

אוצר תרבות הוא משרד יחסי ציבור יצירתי המתמחה ביצירת קשר עם קהלים שונים ורבים: עיתונות, קהל חובבי תרבות , קהל קניינים ועוד. למשרדנו שירותי הפצה שונים המהווים תוספת איכותית לקמפיין יחסי הציבור או נרכשים בנפרד ממנו וכן קשרים נרחבים בתחום התרבות , אשר פותחים ללקוחותינו, דלתות חדשות אנחנו משרד יחסי ציבור מתמחה ומקושר בתחום התרבות, משרד יעיל המעניק ללקוחותיו

חשיפה איכותית התורמת לקידום התדמית והמכוונת להגדלת הפעילות והרווחים.
מגוון השירותים בנוי כך, שניתן להתנסות בשירות קטן יחסית, וממנו להמשיך.
נשמח להיפגש ולראות כיצד ניתן לקדם אתכם בדרך הטובה ביותר

אנא פנו ליהודה קורן 052-3350928.
yodak8@smile.net.il

בהצלחה,
צוות אוצר תרבות