יום רוסיה 	 האדונית והרוכל הרשמה לניוזלטר יחסי ציבור עשה זאת בעצמך

Blogger Twitter Youtube Facebookעודכן מאי 2015
איך מגיעים להיכלי התהילה?

רוצים שהמופע שלכם יוזמן על ידי היכלי תרבות ומועדוני זמר ברחבי הארץ? 
הנה המלצה להסתכל על המטלה מזווית אחרת 


לא אחת, בפגישות עם לקוחות חדשים הם משתפים אותנו בשאיפה שלהם ואומרים למשל \"אני רוצה להיות כמו אמן X, אני רוצה שכל היכלי התרבות יזמינו את המופע שלי, האם יש לכם את הקשרים להכניס אותי לשם?\" בסבלנות אנחנו מסבירים להם שקשרים הם דבר מצוין, וזו אכן ההתמחות שלנו, ואכן יש לנו קשרי עבודה ואף עסקים עם לא מעט היכלי תרבות- אך אין בכך די כדי שהיכל תרבות יזמין את המופע. הזמנת מופע נעשית, כאשר המזמין בטוח כי הוא יכול למכור את הכרטיסים, וכאן חובת ההוכחה היא על האמן, והוא צריך להכין שיעורי בית...
כדי להגיע לתוצאה הרצויה לנו, עלינו להתחיל מהתחלה ולחשוב בכיוון הפוך. יש ליצור מופע ולקדם אותו כך, שתיווצר אצל המזמינים הפוטנציאליים תשוקה גדולה להזמין את המופע.

תוך כדי הופעות במקומות קטנים יותר, יש לעקוב אחר תגובות הקהל ולשפר את המופע, ורק לאחר שהוא מוכיח עצמו כמוצלח, להתחיל ליצור \"טיזינג\" לקהל יעד של קניינים, במשחק שיגרום לו להתעניין ולהגיע אלינו. אמן שכ\"נודניק\" מציע שוב ושוב את המופע שלו, נמצא בעמדה נחותה. 
נדרשת כאן השקעה (בהכנת מופע, בדאגה לכך שהוא אכן יופיע ובקידומו) והיא יכולה כמובן להיות הדרגתית וזהירה, אך היא הכרחית.

במופע חדש אפשר להשקיע מאות אלפי שקלים על: נגנים, תלבושות, תאורה, בימוי, שכירת אולמות, שיווק, פרסום , יחסי ציבור ועוד

אפשר גם להשקיע הרבה פחות על ידי בחירת אולם שיסכים לארח את המופע תמורת אחוזים בשלביו הראשונים, גיוס נגנים צעירים שמוכנים להיות שותפים למופע ולא רק שכירים בו, שימוש באמצעי קידום מאוד מדוייקים ומתאימים ועוד (אנחנו מסייעים ללקוחותינו להימנע מהוצאות מיותרות) .

עם זאת, מבלי שהמופע יהיה קיים בפועל וייראה לעין, קשה יהיה לשכנע מנהלי היכלי תרבות, שהקהל שלהם יגיע למופע. אף אחד אינו רוצה לקחת סיכון, וכמו קהל רוכשי הכרטיסים, כך בעלי האולמות, יעדיפו להשקיע במופע מוכר, שהוכיח את עצמו. 
אם כך, במקום לבכות על העדר קשרים ופרוטקציה, על האמן לדאוג לבנות את עצמו כמותג מחוץ לממסד- באמצעים ובמאמצים שלו, עם עזרה מקצועית או בלעדיה. וכשיש לו הצלחות מוכחות לפנות בעדינות וללא לחץ- בעצמו או בעזרת עזרה מקצועית , לכל אותם גופים שיכולים להזמין אותו, מספיק שהוא יגרום לכך שהם ידעו על קיומו ועל הצלחתו וההזמנות כבר תגענה.

שהרי נאמר, יגעת ומצאת, תאמין!
רוציים לקצר את הדרך ולעשות פחות טעויות? התקשרו ליהודה קורן 052-3350928