את המאסטרקלאס יזם יוסף זמבוקי, מוזיקאי ואיש עסקים, שניצל בשואה בזכות המוזיקה במטרה להעניק הכשרה אמנותית מעולה לזמרים צעירים, תוך מתן דגש על זמרים מוכשרים מהפריפריה. כמו גם שיתוף ניצולי שואה כאורחים בקונצרטים. 
 
מנהל אמנותית : הסופראן הישראלית -בינלאומית גב' רונה ישראל קולת. במאסטרקלאס מלמדים מיטב המורים מרחבי העולם ומשתתפים בו זמרים צעירים מוכשרים מרחבי העולם. 

מדי שנה הם מעלים גאלה חגיגית של אופרות ודואטים, ערב לידר ושתי הפקות אופרה, בהן בכורה ישראלית. 
המאסטרקלאס לשירה אמנותית ע"ש זמבוקי בירושלים IMVAJ
מוזיאון האדם והחי
מוזיאון האדם והחי הנמצא בפארק הלאומי ברמת-גן מציע שלל תערוכות, תצוגות, פעילויות, סיורים מודרכים וחוויות מהנות, ומספר את סיפורו המלהיב של עולם החי והאדם, באמצעים חדישים ומרתקים
הפסטיבל למוזיקה ווקאלית באבו גוש
הפסטיבל הותיק למוסיקה ווקאלית בהנהלתה של האמנותית חנה צור מתקיים פעמיים בשנה בכנסיות הכפר הציורי אבו גוש בעלות האקוסטיקה המעולה. חוויה רב-חושית עילאית, חד פעמית. יזם, מנהל ומפיק: גרשון כהן. 
מנהלת מוזיקלית: חנה צור. 
אנסמבל פניקס 
פניקס הוא אנסמבל רב פנים המתמחה במוזיקה עתיקה. הלהקה, המבוססת בישראל, עושה שימוש בקבוצות שונות של כלים תקופתיים לביצוע מוזיקה שנכתבה בין  השנים 1200 ו-,1830 בגוונים האינסטרומנטליים של הזמן הומקום בו נכתבה. האנסמבל נוסד בשנת 1998 על ידי נגנית הויולה דה גמבה ד"ר מירנה הרצוג, שמשמשת מיום הקמתו כמנהלת המוזיקלית והמנצחת. 

בין לקוחותינו

ימי הפלמנקו
מפעל "ימי הפלמנקו" נוסד לפני 23 שנים במטרה להעניק מלגה שנתית לרקדנית ישראלית להתמחות בסביליה בספרד. זו היתה משאלתה של עדי אגמון ז"ל, רקדנית פלמנקו שעל שמה נוסדה "קרן עדי". מדי אביב מתקיים הפסטיבל ובמרכזו מופע פלמנקו איכותי מספרד. אחת לשנתיים מתקיימת התחרות. 
אמנית החלילים חפציבה זר אביב
אומנית החלילים הבינלאומית, חפצי זר אביב מביאה את החלילים לקדמת הבמה בקונצרטים מרגשים ועשירים ובתקליטורים.עד היום יצאו התקליטורים: "חלילים שמיימיים", "חלילים" ו"חופשייה". בקרוב "נשמה מזרחית". 

חפציבה הופיעה במקומות אינטימיים ובפארקים ואמפיתיאטרונים גדולים וב 2012 הגיעה עד לקרנגי הול ניו-יורק. 

חפציבה מפעילה מיזם של קונצרטים חברתיים אצלה בסלון בעיר ימים נתניה. קונצרטים בהם היא יוצרת מפגשים עם קהל המאזינים שלה באווירה ביתית ואינטימית.  
הזמר היוצר מיכה שנהב
יוצר המופע "סע דרומה - מסע מוזיקלי אל המושב של שנות ה 80' ובחזרה"
המתפרה באבו גוש 
בית לאירועים מחמם לב ונפש במרכז הכפר אבו גוש.
המתפרה הישנה של כיתן עברה שיפוץ יסודי והפכה ל"מתפרה" מועדון חמים ומסביר פנים
ובו מתקיימים אירועי תרבות ואמנות קסומים. 
פסטיבל סולם יעקב
אירוע מוזיקלי בינלאומי ובאווירה של חו"ל לכל הגילאים המתקיים במתחם התיירות "נוף גינוסר" פעמיים בשנה. האירוע כולל מופעים, סדנאות מוזיקה וריקוד ופעילויות בסגנון פסטיבל פולק אמריקאי. 
" ילדה קטנה משתפת את כולנו בחווית הבדידות שלה כאשר אבא עסוק בטלפון הנייד.  יום אחד הטלפון של אבא מתקלקל והיא חווה קשר ישיר איתו, ללא הפרעות. כשטלפון מתוקן, הילדה משתפת את אבא שלה בתסכול שלה והם מגיעים להסכם "שעה טובה", זמן איכות ללא הטלפון הנייד. 
"שעה טובה" ספר מאת דורון ארז
הרכב קולי חדש -בן 8 זמרים -אמנים עולים מארה"ב, בלגיה, ברה"מ  וזמרים צעירים ילידי הארץ, הוקם בירושלים על ידי הפסנתרן, המלחין והמפיק יפים גלמן, בתמיכתו של משרד הקליטה והעליה, במטרה לבצע שירים שנכתבו בהשראת העיר ירושלים לאורך כל הדורות,
( השיר הוותיק ביותר ברפרטואר ההרכב , Urbs Beata Jerusalem מאת ג. דופאי , הוא היום בן כ-600 שנה) ולעודד כתיבת שירים חדשים עלו.                           
אוקטפלה ירושלים

הרשמה לניוזלטר אירועים

מייל

שם פרטי

שם משפחה

FacebookYoutube

אירועים קרובים