המאסטרקלאס לשירה אמנותית ע"ש זמבוקי בירושלים IMVAJ
המאסטרקאלס הבינלאומי לשירה אומנותית ע"ש ז''מבוקי יתקיים זו הפעם השלישית בירושלים ב 25.07-04.08.17
את המאסטרקלאס יזם יוסף זמבוקי, מוזיקאי ואיש עסקים, שניצל בשואה בזכות המוזיקה במטרה להעניק הכשרה אמנותית מעולה לזמרים צעירים, תוך מתן דגש על זמרים מוכשרים מהפריפריה. כמו גם שיתוף ניצולי שואה כאורחים בקונצרטים. 
מנהל אמנותית : הסופראן הישראלית -בינלאומית גב'' רונה ישראל קולת. במאסטרקלאס מלמדים מיטב המורים מרחבי העולם ומשתתפים בו זמרים צעירים מוכשרים מרחבי העולם. 
מדי שנה הם מעלים גאלה חגיגית של אופרות ודואטים, ערב לידר ושתי הפקות אופרה, בהן בכורה ישראלית. 
אמנית החלילים חפציבה זר אביב
אומנית החלילים הבינלאומית, חפצי זר אביב מביאה את החלילים לקדמת הבמה בקונצרטים מרגשים ועשירים ובתקליטורים.עד היום יצאו התקליטורים: "חלילים שמיימיים", "חלילים" ו"חופשייה". 
חפציבה הופיעה במקומות אינטימיים ובפארקים ואמפיתיאטרונים גדולים וב 2012 הגיעה עד לקרנגי הול ניו-יורק. 
באחרונה היא מפעילה מיזם של קונצרטים חברתיים אצלה בסלון בעיר ימים נתניה. קונצרטים בהם היא יוצרת מפגשים עם קהל המאזינים שלה באווירה ביתית ואינטימית.  
בימים אלו היא נמצאת בקמפיין גיוס המונים לאלבום "נשמה מזרחית". 
מוזיאון האדם והחי
מוזיאון האדם והחי הנמצא בפארק הלאומי ברמת-גן מציע שלל תערוכות, תצוגות, פעילויות, סיורים מודרכים וחוויות מהנות, ומספר את סיפורו המלהיב של עולם החי והאדם, באמצעים חדישים ומרתקים
הפסטיבל למוזיקה ווקאלית באבו גוש
הפסטיבל הותיק למוסיקה ווקאלית בהנהלתה של האמנותית חנה צור מתקיים פעמיים בשנה בכנסיות הכפר הציורי אבו גוש בעלות האקוסטיקה המעולה. חוויה רב-חושית עילאית, חד פעמית. יזם, מנהל ומפיק: גרשון כהן. 
ימי הפלמנקו
מפעל "ימי הפלמנקו" נוסד לפני 23 שנים במטרה להעניק מלגה שנתית לרקדנית ישראלית להתמחות בסביליה בספרד. זו היתה משאלתה של עדי אגמון ז"ל, רקדנית פלמנקו שעל שמה נוסדה "קרן עדי". מדי אביב מתקיים הפסטיבל ובמרכזו מופע פלמנקו איכותי מספרד. אחת לשנתיים מתקיימת התחרות. 
הסלון למוזיקה קלאסית בקיבוץ נען
בלב הפרדסים אשר בשפלה, במרכזו של הקיבוץ שוכן מועדון החברים, מקום שקט ואינטימי אשר אחת לחודש משנה את פניו והופך ל "סלון למוזיקה קאמרית" המארח את מיטב ההרכבים הקאמריים בארץ ובעולם.
הפייטנית ז''נט יהודיאן 
הפייטנית ג''נט יהודיאן חזרה אל מורשתה הפרסית לאחר שנים רבות של התנכרות לעברה באיראן. 
מאז היא מקדישה את מיטב זמנה לאיסוף, ללימוד ולביצוע של מוסיקה זו, ובמיוחד פיוטים יהודיים- פרסיים העלולים לשקוע בתהום הנשייה.
סופר, תסריטאי ומחזאי. בעברו איש עסקים. 
יליד 1934. בצעירותו עבד בעסק המשפחתי "פקר פלדה". 
בשנת 1967 נהפך לנציג של חברת הפקות בריטית בישראל ובהמשך לנציג זכויות מסחריות של תכניות טלוויזיה ומותגים רבים בהם דיסני, סימפסון, רובוטריקים ועוד. 
בשנת 1997 חברת וולט דיסני ביקשה למנות אותו למנהל של משרד בישראל  מטעמם, הוא סירב להצעה ( " אני פקיד גרוע " ) והחליט לממש את היצירתיות שלו בכתיבה. במהלך השנים כתב 4 ספרי ילדים וארבעה ספרי מתבגרים, שנמכרו יפה. 
בהמשך עבר לכתיבת תסריטים ומחזות. המחזה "סקופ" מציג בתיאטרון הבימה והוצג גם במיאמי. 
המחזאי יאיר פקר 

בין לקוחותינו

הרשמה לניוזלטר אירועים

מייל
שם פרטי
שם משפחה

אירועים קרובים

FacebookYoutube