המאסטרקלאס לשירה אמנותית ע"ש זמבוקי בירושלים IMVAJ
אמנית החלילים חפציבה זר אביב
אומנית החלילים הבינלאומית, חפצי זר אביב מביאה את החלילים לקדמת הבמה בקונצרטים מרגשים ועשירים ובתקליטורים.עד היום יצאו התקליטורים: "חלילים שמיימיים", "חלילים" ו"חופשייה". בקרוב "נשמה מזרחית". 

חפציבה הופיעה במקומות אינטימיים ובפארקים ואמפיתיאטרונים גדולים וב 2012 הגיעה עד לקרנגי הול ניו-יורק. 

חפציבה מפעילה מיזם של קונצרטים חברתיים אצלה בסלון בעיר ימים נתניה. קונצרטים בהם היא יוצרת מפגשים עם קהל המאזינים שלה באווירה ביתית ואינטימית.  
מוזיאון האדם והחי
מוזיאון האדם והחי הנמצא בפארק הלאומי ברמת-גן מציע שלל תערוכות, תצוגות, פעילויות, סיורים מודרכים וחוויות מהנות, ומספר את סיפורו המלהיב של עולם החי והאדם, באמצעים חדישים ומרתקים
הפסטיבל למוזיקה ווקאלית באבו גוש
הפסטיבל הותיק למוסיקה ווקאלית בהנהלתה של האמנותית חנה צור מתקיים פעמיים בשנה בכנסיות הכפר הציורי אבו גוש בעלות האקוסטיקה המעולה. חוויה רב-חושית עילאית, חד פעמית. יזם, מנהל ומפיק: גרשון כהן. 
מנהלת מוזיקלית: חנה צור. 
אנסמבל פניקס 
פניקס הוא אנסמבל רב פנים המתמחה במוזיקה עתיקה. הלהקה, המבוססת בישראל, עושה שימוש בקבוצות שונות של כלים תקופתיים לביצוע מוזיקה שנכתבה בין  השנים 1200 ו-,1830 בגוונים האינסטרומנטליים של הזמן הומקום בו נכתבה. האנסמבל נוסד בשנת 1998 על ידי נגנית הויולה דה גמבה ד"ר מירנה הרצוג, שמשמשת מיום הקמתו כמנהלת המוזיקלית והמנצחת. 
הפייטנית ז'נט יהודיאן רוטשטיין
הזמרת והפייטנית ז'נט יהודיאן רוטשטיין חזרה אל מורשתה הפרסית לאחר שנים רבות של התנכרות לעברה באיראן. 
מאז היא מקדישה את מיטב זמנה לאיסוף, ללימוד ולביצוע של מוסיקה זו, ובמיוחד פיוטים יהודיים- פרסיים העלולים לשקוע בתהום הנשייה.
סופר, תסריטאי ומחזאי. בעברו איש עסקים. 
יוצר ההצגה "סקופ", שהוצגה בישראל, בארה"ב ובאירופה. 
המחזאי יאיר פקר 

בין לקוחותינו

המאסטרקאלס הבינלאומי לשירה אומנותית ע"ש ז''מבוקי התקיים כבר שלוש פעמים בירושלים. 

את המאסטרקלאס יזם יוסף זמבוקי, מוזיקאי ואיש עסקים, שניצל בשואה בזכות המוזיקה במטרה להעניק הכשרה אמנותית מעולה לזמרים צעירים, תוך מתן דגש על זמרים מוכשרים מהפריפריה. כמו גם שיתוף ניצולי שואה כאורחים בקונצרטים. 
 
מנהל אמנותית : הסופראן הישראלית -בינלאומית גב' רונה ישראל קולת. במאסטרקלאס מלמדים מיטב המורים מרחבי העולם ומשתתפים בו זמרים צעירים מוכשרים מרחבי העולם. 

מדי שנה הם מעלים גאלה חגיגית של אופרות ודואטים, ערב לידר ושתי הפקות אופרה, בהן בכורה ישראלית. 
ימי הפלמנקו
מפעל "ימי הפלמנקו" נוסד לפני 23 שנים במטרה להעניק מלגה שנתית לרקדנית ישראלית להתמחות בסביליה בספרד. זו היתה משאלתה של עדי אגמון ז"ל, רקדנית פלמנקו שעל שמה נוסדה "קרן עדי". מדי אביב מתקיים הפסטיבל ובמרכזו מופע פלמנקו איכותי מספרד. אחת לשנתיים מתקיימת התחרות. 
הסלון למוזיקה קלאסית בקיבוץ נען
בלב הפרדסים אשר בשפלה, במרכזו של הקיבוץ שוכן מועדון החברים, מקום שקט ואינטימי אשר אחת לחודש משנה את פניו והופך ל "סלון למוזיקה קאמרית" המארח את מיטב ההרכבים הקאמריים בארץ ובעולם.

הרשמה לניוזלטר אירועים

מייל

שם פרטי

שם משפחה

FacebookYoutube

אירועים קרובים